5,0
Znakomity
6 opinii
Opinie zostały zweryfikowane zakupem w ramach programu Zaufane Opinie.
Ten sklep uczestniczy w Programie Zaufane Opinie:
Sklep został wyróżniony w corocznym Rankingu Zaufanych Sklepów.
Wyróżnienie Dbam o Klienta oznacza:
Skuteczność zamówień jest wyznaczana na podstawie ankiet przeprowadzanych w ramach Programu Zaufane Opinie. W ankiecie Klienci udzielają odpowiedzi na pytanie dotyczące statusu swojego zamówienia. Aby parametr był widoczny konieczne jest, aby Sprzedawca uzyskał co najmniej 3 opinie w ciągu ostatnich 30 dni.
Kupiłoby ponownie jest wyznaczane na podstawie ankiet przeprowadzanych w ramach Programu Zaufane Opinie. W ankiecie Klienci udzielają odpowiedzi na pytanie dotyczące chęci ponownego zakupu u tego Sprzedawcy. Aby parametr był widoczny, konieczne jest, aby Sprzedawca uzyskał co najmniej 3 opinie w ciągu ostatnich 30 dni.
Szybkość realizacji jest wyznaczana na podstawie ankiet przeprowadzanych w ramach Programu Zaufane Opinie. W ankiecie Klienci udzielają odpowiedzi na pytanie dotyczące czasu, w jakim zostało zrealizowane ich zamówienie. Aby parametr był widoczny, konieczne jest, aby Sprzedawca uzyskał co najmniej 3 opinie w ciągu ostatnich 30 dni.
Solidny Sprzedawca
Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy na Ceneo. Gdy kupujesz w tym sklepie, możesz spodziewać się doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. Sklepy oznaczone tym symbolem w ciągu ostatnich 30 dni muszą mieć: