6115 opinii
Skuteczność zamówień
Agata 2 tygodnie temu Świetne pomysły na nietuzinkowy prezent. Możliwość zakupu on line z błyskawiczną dostawą vouchera jest rewelacyjny w przypadku małej ilości czasu lub po prostu zapominalstwa :) W razie problemów natychmiastowa reakcja (nie mogłam pobrać kuponu, otrzymałam nową wiadomość bardzo szybko). To mój drugi zakup w tym serwisie. Pierwszy był równie łatwy i szybki, bezproblemowe wykorzystanie vouchera. Polecam
rosariosa 4 dni temu Prezent był wysłany na email po paru minutach od zrobienia przelewu, nie zajęło mi to więcej niż 5minut. Super błyskawiczna niespodzianka dla osoby obdarowanej, gdy w dniu urodzin uświadamiasz sobie, że zapomniałeś kupić prezent. Kupiłam jazdę na gokartach i okazało się że to był najlepszy prezent dla solenizanta.
Agata 4 dni temu Bardzo profesjonalna obsługa. Na bieżąco były wysyłane informacje nt zamówienia. Natychmiastowa wysyłka, voucher był na kolejny dzień, darmowa wysyłka, dodatkowo voucher w wersji elektronicznej. Sam voucher wygląda super, było do niego dołączone bardzo ładne opakowanie. Polecam!