16 opinii
Dostawa do 1 dni
Skuteczność zamówień
Tomasz K 3 lata temu Pan Marcin to bardzo kompetentna osoba. Złożyłem zapytanie przez e-mail i otrzymałem telefon zwrotny w 15min. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania dotyczące płatności, terminu wysyłki oraz technicznego doradztwa. Pełen profesjonalizm. Jedynie nie jestem pewny czy listwy maskujące do schodów strychowych zostały dostarczone (paczki nie odfoliowałem a dostałem tylko schody). Sprawę jednak wyjasnię z Panem Marcinem.
Małgorzata 10 miesięcy temu Kolejne zakupy w firmie Goldmardachy, tym razem dokupiłem okno dachowe wyłazowe Fakro FWP U3 FSC 66x98 , kominki wentylacyjne Creaton do dachówki karpiówki i akcesoria do montażu, jak zwykle ceny korzystne, dostawa szybko , obsługa konkretna i merytoryczna . Nie ma się do czego przyczepić. Polecam. Sławek Pęgów.
niktus 3 lata temu Zakupy przebiegały bez zarzutu. Termin dostawy nie została przekroczony. Cena bardzo atrakcyjna i co istotne dla mnie możliwość odbioru osobistego w dogodnym dla mnie miejscu. Pełna informacja o realizacji zlecenia razem z powiadomieniem sms o możliwości odbioru. Ogólnie jest zadowolony z zakupu i polecam.