5,0
Znakomity
950 opinii
Prezentowane opinie są potwierdzone zakupem.
a...swczoraj
Szybka wysyłka i atrakcyjna cena .Polecam sklep !
m...zwczoraj
Łatwe zamówienie, ekspresowa wysyłka. Zamówiłem o 12:30, a paczka była u mnie na następny dzień o godz. 10. Super!
z...g2 dni temu
Super polecam
Skuteczność zamówień
100%
Kupiłoby ponownie
95%
Szybkość
realizacji
4,7 / 5
Opinie zostały zweryfikowane zakupem w ramach programu Zaufane Opinie.
Ten sklep uczestniczy w Programie Zaufane Opinie:
Sklep został wyróżniony w corocznym Rankingu Zaufanych Sklepów.
Wyróżnienie Dbam o Klienta oznacza:
Skuteczność zamówień jest wyznaczana na podstawie ankiet przeprowadzanych w ramach Programu Zaufane Opinie. W ankiecie Klienci udzielają odpowiedzi na pytanie dotyczące statusu swojego zamówienia. Aby parametr był widoczny konieczne jest, aby Sprzedawca uzyskał co najmniej 3 opinie w ciągu ostatnich 30 dni.
Kupiłoby ponownie jest wyznaczane na podstawie ankiet przeprowadzanych w ramach Programu Zaufane Opinie. W ankiecie Klienci udzielają odpowiedzi na pytanie dotyczące chęci ponownego zakupu u tego Sprzedawcy. Aby parametr był widoczny, konieczne jest, aby Sprzedawca uzyskał co najmniej 3 opinie w ciągu ostatnich 30 dni.
Szybkość realizacji jest wyznaczana na podstawie ankiet przeprowadzanych w ramach Programu Zaufane Opinie. W ankiecie Klienci udzielają odpowiedzi na pytanie dotyczące czasu, w jakim zostało zrealizowane ich zamówienie. Aby parametr był widoczny, konieczne jest, aby Sprzedawca uzyskał co najmniej 3 opinie w ciągu ostatnich 30 dni.
Solidny Sprzedawca
Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy na Ceneo. Gdy kupujesz w tym sklepie, możesz spodziewać się doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. Sklepy oznaczone tym symbolem w ciągu ostatnich 30 dni muszą mieć: