928 opinii
Skuteczność zamówień
b...o 2 miesiące temu Proces zamówienia przebiegł bardzo sprawnie. Zamówiony towar otrzymałam już następnego dnia, co było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem. W sprawie mojego zamówienia skontaktował się ze mną pracownik sklepu z propozycją zamiany jednego ze sprzętów na inny model, nieco lepszy w tej samej cenie. Nie do końca się znam na parametrach technicznych, a wybór właściwego sprzętu wcale nie jest taki prosty :) Zatem ten kontakt okazał się bardzo przydatny. Bardzo polecam zakupy w tym sklepie.
p...6 4 miesiące temu Dzień dobry Zamówiłem niszczarkę firmy Kobra - kobra hybryd. Okazało się, ż niszczarka nie działa. Po telefonie do właściciela firmy Pana Roberta sprawy potoczyły się błyskawiczne. Odebranie towaru na następny dzień przez jednego kuriera i dowiezienie już dobrego sprzętu też w tym samym dniu, czyli na następny dzień po interwencji. Oceniam sklep i kontakt z Firmą na 5. Pozdrawiam serdecznie Pana Roberta i Wsp.
k...z 4 miesiące temu Kolejny raz realizuję zamówienie w tej firmie. Nie mam zastrzeżeń. Super kontakt, konkretny zakup, błyskawiczna i bezpieczna dostawa. Polecam.