5,0
Znakomity
1369 opinii
Prezentowane opinie są potwierdzone zakupem.
e...awczoraj
Dziewczyna zadowolona świetna jakość tanio szybko super
k...62 dni temu
Zegarek który wybrałem jest zajefajny realizacja zamówienia bardzo szybką, polecam.
s...a3 dni temu
Wszytko ok
Opinie zostały zweryfikowane zakupem w ramach programu Zaufane Opinie.
Ten sklep uczestniczy w Programie Zaufane Opinie:
Sklep został wyróżniony w corocznym Rankingu Zaufanych Sklepów.
Wyróżnienie Dbam o Klienta oznacza:
Skuteczność zamówień jest wyznaczana na podstawie ankiet przeprowadzanych w ramach Programu Zaufane Opinie. W ankiecie Klienci udzielają odpowiedzi na pytanie dotyczące statusu swojego zamówienia. Aby parametr był widoczny konieczne jest, aby Sprzedawca uzyskał co najmniej 3 opinie w ciągu ostatnich 30 dni.
Kupiłoby ponownie jest wyznaczane na podstawie ankiet przeprowadzanych w ramach Programu Zaufane Opinie. W ankiecie Klienci udzielają odpowiedzi na pytanie dotyczące chęci ponownego zakupu u tego Sprzedawcy. Aby parametr był widoczny, konieczne jest, aby Sprzedawca uzyskał co najmniej 3 opinie w ciągu ostatnich 30 dni.
Szybkość realizacji jest wyznaczana na podstawie ankiet przeprowadzanych w ramach Programu Zaufane Opinie. W ankiecie Klienci udzielają odpowiedzi na pytanie dotyczące czasu, w jakim zostało zrealizowane ich zamówienie. Aby parametr był widoczny, konieczne jest, aby Sprzedawca uzyskał co najmniej 3 opinie w ciągu ostatnich 30 dni.
Solidny Sprzedawca
Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy na Ceneo. Gdy kupujesz w tym sklepie, możesz spodziewać się doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. Sklepy oznaczone tym symbolem w ciągu ostatnich 30 dni muszą mieć: